Home Місто Житомирянам продовжать безлімітні транспортні картки за час простою електротранспорту

Житомирянам продовжать безлімітні транспортні картки за час простою електротранспорту

479

У Житомирі на 30 днів продовжать термін дії безлімітних транспортних карток через простій тролейбусів та трамваїв. Це відбудеться в автоматичному режимі, проте процес відбуватиметься упродовж декількох днів.

Про це повідомила мерія:

“На час вимушеного простою електротранспорту — транспортні картки з тарифом «Безліміт» на 30 днів БУДУТЬ АВТОМАТИЧНО ПРОДОВЖЕНІ на відповідну кількість днів відсутності електротранспорту.

Продовження відбудеться шляхом прикладання Ваших транспортних карток до мобільних валідаторів у кондуктора/водія електротранспорту або на стаціонарному валідаторі з друком квитка.

Наголошуємо, що продовження карток залежить від вчасності оновлення валідаторів, тобто процес продовження буде відбуватись упродовж кількох днів”.

У міській раді додали, якщо потрібно користуватися транспортом просто зараз, тоді необхідно здійснити поповнення у точках продажу. За умови такого поповнення пакет послуг діятиме 60 днів.

Для продовження днів для користувачів транспортної картки з тарифом «Безліміт» на 90 днів житомирян просять звернутия до КП «Житомиртранс» (м. Житомир, вул. Гагаріна, 24 (вхід з двору), 08:00-17:00 (понеділок-п’ятниця) 12:00-13:00 (обідня перерва).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here