Головна Місто Житомиряни говорять про будівельні “косяки” у сквері на розі Театральної та Бердичівської,...

Житомиряни говорять про будівельні “косяки” у сквері на розі Театральної та Бердичівської, влада заперечує

557
0

У мережі Фейсбук з’явилася інформація, що під час реконструкції скверу на перехресті Театральної та Бердичівської, проєктанти припустилися помилки зі встановленням бордюру.

Про це свідчить публікація на сторінці Житомир GO. Мова йде про те, що проєктанти встановили бордюр вище рівня плитки, через що в подальшому можуть бути проблеми з відведенням опадів:

«У Житомирі в сквері на перехресті вулиць Театральна та Бердичівська проектанти знову накосячили з тротуаром та бордюрами. За правилами бордюр потрібно встановлювати нижче рівня плитки, щоб забезпечити вільне відведення опадів у бік газонів. А відтак, після дощу, всі доріжки будуть стояти в калюжах».

Начальник управляння капітального будівництва Житомирської міської ради В’ячеслав Глазунов у коментарі Першому житомирському пояснює, що вода не буде затримуватися в новому сквері. По-перше, через наявність ливневої каналізації, по-друге, через нахил ділянки:

 «Вони не помилилися. Бордюр спеціально вище, бо вода буде стікати по доріжці, не на газон, а на ливневу каналізацію. Бо якщо вона буде стікати на газон, вона буде змивати землю і рослини. Там все правильно, згідно проєкту. Зауважень до проєкту немає. Вода там точно не буде затримуватися, тому що там великий нахил ділянки».

Нагадаємо, рекоснтрукція скверу коштує 5 млн грн. Саме тут збираються встановити фігуру – додекаедр із підсвіткою.

Читайте також: У Житомирі розтрощили лавки у сквері ще до його відкриття.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here