Home Місто Зубні мости як спосіб протезування зубів

Зубні мости як спосіб протезування зубів

188

Для протезування зубів використовуються коронки, виготовлені з різних матеріалів, безпосередньо протези та зубні мости. У кожної з цих конструкцій є певні показання до використання. Стоматолог завжди аналізує стан ротової порожнини і в залежності від отриманих даних дає певні рекомендації щодо лікування та необхідності протезування зубів. Все це дозволяє підтримувати гарний стан зубів та посміхатись на всі 32.

Протезування дозволяє уникнути проблем

Навіть при відсутності одного зуба людина може відчувати певний дискомфорт. І справа тут не лише в естетичному плані, що безсумнівно важливо, зубний ряд з часом може повність деформуватись, а тому треба якнайшвидше приступити до лікування при втраті зуба. Відсутність зубів часто являється причиною запалень та неприємного запаху з рота. Проте всіх цих неприємностей можна уникнути, якщо своєчасно звернутись за допомогою.

Лікар з радістю:

– проведе первинний огляд;

– при необхідності назначить певні аналізи чи перевірку на сучасному обладнанні; – швидко вияве всі проблеми, зніме симптоми;

– вибере правильний напрям лікування;

– візьметься за підбір матеріалів з урахуванням побажань пацієнта.

Лікування в сучасних клініках проводиться швидко та з гарантією позитивного результату. Більш детально про всі нюанси процедури можна почитати на сайті «Клініки доброго стоматолога» – http://www.kds.ua/services-cat/protezirovanie/, адже кожен пацієнт має право не лише на лікування, а й на інформаційну підтримку та отримання більш детальної інформації з усіх питань.

Більш детально про зубні мости

Зубний міст отримав свою назву через те, що форма конструкції дійсно нагадує міст. Протез кріпиться на два сусідніх зуба, а сама установка формує при цьому цільну конструкцію. При тому матеріалом для виготовлення може служити кераміка, метал чи пластмаса, в залежності від того, скільки грошей готовий віддати клієнта та наскільки його цікавить естетична та функціональна сторона питання. В будь-якому випадку почитати детальніше про бюджетні та не дуже варіанті можна за посиланням – http://www.kds.ua/services/zubnye-mosty/.

Будь-який правильно встановлений зубний міст може повністю відновити жувальну функцію людини, повернути привабливий зовнішній вигляд та цілісність зубному ряду, покращити якість розмовної функції та відновити віру в себе. Приваблива посмішка личить кожному і зубне протезування допомагає відчути себе як і раніше впевнено та радісно. Перед проведенням протезування даного різновиду необхідно впевнитись в тому, що сусідні зуби здорові та можуть витримати навантаження. Нині стоматологи використовують лише новітні технології та методики, які дозволяють пришвидшить процес протезування та спростити його.

Всі умови лікування визначаються в індивідуальному порядку, адже деякі пацієнти мають кращу ситуацію стосовно здоров’я ротової порожнини, а дехто не зможе обійтись без вживляння спеціально підготовлених імплантів перед протезуванням. Від складності лікування залежить і вартість на яку в цілому завжди можна впливати, підбираючи матеріал мостів залежно від фінансових можливостей.

Звертатись за допомогою без вагань можна лише в ту клініку, яка має багатий досвід роботи, хорошу репутацію та надає гарантію на всі види робіт. Тоді кожен клієнт буде відчувати себе надійно в процесі лікування та без стресу зможе повернути собі сяючу посмішку. Зубні мости використовуються для лікування дітей та дорослих, не мають протипоказань та можуть похизуватись довгим строком служби.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here