Головна Місто Зведений загін житомирських міліціонерів повернувся з Луганщини: втрат немає

Зведений загін житомирських міліціонерів повернувся з Луганщини: втрат немає

108
0

2 лютого в Житомир повернувся зведений загін правоохоронців, які впродовж місяця забезпечували правопорядок у зоні проведення антитерористичної операції на Луганщині. Зустріли міліціонерів-учасників АТО в обласному Управлінні міліції Житомирщини.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України  в Житомирській області.

Для понад сотні сімей житомирських правоохоронців, які місяць тому вирушили на буремний схід держави, безкінечне і тривожне чекання закінчилося радісною звісткою: їхні сини, брати, батьки і чоловіки вже під Житомиром. Тож двір УМВС, куди прибули герої у міліцейських погонах, умить наповнився їх рідними, колегами та друзями.

Бійці зведеного загону традиційно вишикувалися для зустрічі з керівництвом обласного Управління міліції, якому його командир Ігор Цалко доповів про прибуття усіх правоохоронців у повному складі та без утрат.

Одразу після завершення урочистої частини зустрічі близькі та колеги огорнули своїх рідних синів, батьків, братів і чоловіків теплотою міцних дружніх обіймів, поцілунками і радісними дитячими голосами маленьких донечок і синочків.

– Повноцінно описати усе побачене і пережите словами неможливо. Неоголошена війна перевернула уявлення про мир в усіх нас: і у бійців, які його боронять, і у місцевих жителів, які змушені існувати під ворожими обстрілами, – каже новоприбулий міліціонер Максим Каптенко. – Назавжди запам’ятаю слова однієї літньої жительки Луганщини: «Не їдьте від нас, не залишайте нас, синочки, з вами нам спокійніше!» А усім, хто ще вагається щодо власної участі в антитерористичній операції, хочу сказати: на східній Україні живуть наші співвітчизники, і ніхто, крім нас, українців, не зможе їх захистити від зовнішнього ворога!

Уже за тиждень, після короткого відпочинку, новоприбулі правоохоронці стануть до виконання своїх безпосередніх обов’язків на рідній Житомирщині.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here