Головна Місто Звичайне людське «дякую» дуже важливе!, – волонтерка

Звичайне людське «дякую» дуже важливе!, – волонтерка

144
0

Міжнародний день волонтера заснували ще у 1985 році за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН.

З цієї нагоди сьогодні у Житомирській міській раді відбулися урочистості. Волонтерів Житомирської міської об’єднаної територіальної громади привітали Житомирський міський голова Сергій Сухомлин та секретар міської ради Наталія Чиж, – повідомляє сайт міської ради.

Людям, для яких допомога іншим вже стала способом життя, вручили подяки та квіти. Посадовці запевнили, що Житомирська міська рада і надалі підтримуватиме необхідні суспільству ініціативи волонтерів та громадськості.

"Я дивився, як ви всі радієте зустрічі один з одним. Цей захід треба було влаштувати тільки для того, щоб ви усі зібралися і побачилися. Свято волонтерів – це свято небайдужих людей з добрими серцями, які не проходять повз чужу біду та роблять вагомий внесок у захист України. Дякую вам з активну громадянську позицію, патріотизм та волонтерську діяльність", – зазначив міський голова Сергій Сухомлин.

Волонтерка Анастасія Нестерева зауважила, що вони працюють не заради нагород.

«Я більш, ніж щаслива за наших невтомних прекрасних дівчат! І одного хлопця! Хоч ніхто не працює задля відзнак, звичайне людське "дякую" дуже важливе!», – написала у соцмережі Анастасія.

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here