Home Люди Поліція, рятувальники, медики продовжують проводити профілактичні заходи у навчальних закладах міста

Поліція, рятувальники, медики продовжують проводити профілактичні заходи у навчальних закладах міста

23

Правоохоронці продовжують проводити профілактичні заходи у навчальних закладах міста та області. Сьогодні до інспекторів ювенальної превенції поліції області доєдналися службові собаки та кінологи, патрульні поліцейські, рятувальники, інструктори з надання медичної допомоги, працівники газової служби та військові.

Гості розповіли дітям про особливості своєї роботи та основні завдання, які вони виконують. Ліцеїсти з захопленням слухали розповідь та охоче ставили запитання, а на завершення заходи спілкування посиділи в службовому автомобілі поліції. Також поліцейські вкотре наголосили дітям про важливість дотримання заходів безпеки під час сигналу повітряної тривоги, аби дітлахи обов’язково реагували на повідомлення та спускались в укриття.

Серед іншого, ліцеїстів цікавило, чому світлофор трикольоровий. Поспілкувалися також про обов’язковість перетину автошляху на пішохідному переході та заборону робити це в навушниках, про те, що в сутінках необхідно використовувати світловідбиваючі елементи. Родзинкою заходу стали чотирилапі гості – поліцейські службові собаки Тоббі та Ріда. Сьогодні вони продемонстрували вміння виявляти небезпечні предмети та подарували дітям позитивні емоції. Кінологи розповіли, що собаки допомагають поліцейським розкривати злочини, знаходити вибухівку та заборонені речовини, розшукувати безвісти зниклих, а також людей, які скоїли злочини.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here