Home Люди Студентство Поліського університету проти об’єднання вишу з ЖДУ. ім. І. Франка

Студентство Поліського університету проти об’єднання вишу з ЖДУ. ім. І. Франка

545

У Житомирі 4 березня студенти Поліського національного університету вийшли на протест проти приєднання їхнього навчального закладу до Житомирського Державного університету імені Івана Франка. Біля центрального корпусу університету студенти та викладачі, тримали плакати з написами «Ні ЖДУ», «Ми проти ліквідації».

Мітинг відбувся після проведення конференції колективу університету, на якій було ухвалено рішення звернутися до керівництва країни та області з проханням зберегти Поліський національний університет.

Студентка 1 курсу Ольга, розповідає, що університет дав їй нових друзів, нові навички.

“Я поступала в цей університет усвідомлено. Я хотіла провчитися, та закінчити університет. Я проти ліквідації нашого університету, оскільки цей університет дав мені потрібні навички, знайомих людей. Я проти, хай живе Поліський Національний університет”

Максим, студент 1 курсу каже, що такі важливі рішення мають бути обдумані та організовані.

“Я проти ліквідації нашого університету, історичної історії. Наших спеціальностей, професій. Хочу щоб, це було організовано та обдумано вищими людьми”

За словами студента 1 курсу Поліського Національного університету, це знищення куточка де вони навчались та розвивались.

“Я проти знищення нашого куточка в якому ми звикли навчатися. Я хочу продовжувати тут навчатись, ніяких об’єднань”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here