Home Люди У Житомирі відбулась зустріч на підтримку молоді в рамках проєкту «Зростаймо разом»

У Житомирі відбулась зустріч на підтримку молоді в рамках проєкту «Зростаймо разом»

58

У Житомирі, 19 червня, у конференцзалі Житомирської міської ради відбулась зустріч представників відділу молоді та спорту, молодіжних організацій міста та координаторів проєкту «Зростаймо разом».

Проєкт «Зростаймо разом» спрямований на підтримку молоді Житомирщини, яка є ключовою силою для розвитку та процвітання громад і регіону. Спікером зустрічі виступив регіональний координатор у Житомирській області Дмитро Ткачук. Він детально розповів про мету проєкту, його етапи та можливості.

“Загалом проєкт має власну назву “Зростаймо разом”, реалізується завдяки проєкту USAID “Говерла” , що імплементується західно- українським ресурсним центром всеукраїнської громадської організації. Загалом, суть проєкту – це підготуват, виховати молодіжних працівників у 10-ти ключових громадах Житомирської області. Власне Житомирська міська територіальна громада взяла участь у конкурсі, і відповідно був відповідно їй було відібрано цей проєкт. Суть проєкту- під час проєкту який буде тривати 10 місяців, буде проведено 3 тренінги програми молодіжний працівник. Один базовий, два спеціалізованих. Окрім цього, для молоді буде надано ментора, який разом з ними буде розробляти рекомендації, пропозиції щодо покращення розвитку молодіжної політики у громаді. І після цього, протягом двох місяців буде проведено 10 офлайн тренінгів для молоді Житомира, стосовно адвокаційної кампанії. “, – каже Дмитро Ткачук

Дмитро розповідає, що приєднатись до проєкту можуть діти від 14 років.

“Тут як таких вікових обмежень немає, тобто, умовно кажучи від 14 і якщо ти працюєщ з молоддю і тебе цікавить молодіжна політика. Тому, Молодіжний працівник таких рамок немає. Але коли буде ментор, будуть адвокаційні кампанії, вони будуть спрямовані на молодь Житомира, то тут ми вже говоримо всі заходи будть проводитись для молоді віком з 14 до 35 років “, – зазначив Дмитро Ткачук.

Щодо користі для молоді, чоловік запевняє, що проєкт містить різноманітні тренінги, семінари та майстер-класи, які допоможуть молоді розвивати свої лідерські якості, покращувати комунікативні навички та підвищувати рівень громадянської активності.
“Яка користь для молоді – по перше, це можливість стати молодіжним працівником через неформальну освіту, бо це програма не формальної освіти. За 3 дні можна навчитись стати молодіжним працівником. Друге, те що молодь отримає, це те що буде ментор закріплений. Який розповідатиме про можливості для молоді, стипендії, фандрайзинг, грантові підтримки які існують у Житомирі та області. І третє, молодь зможе розбиратись, що таке адвокація. Бо ми вже презентували цю програму у багатьох громадах, і коли ти запитуєш у молоді “Що таке адовокації?”, іноді у людей асоціація що це адвокат. Хоч насправді, це вміння правильно представляти свої інтереси та правильно комунікувати з владою”, – розповідає Дмитро Ткачук, регіональний координатор проєкту “Зростаймо разом” в Житомирській області.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here