Home ООС У прикордонних районах України вводять додаткові обмеження

У прикордонних районах України вводять додаткові обмеження

394
0

Додаткові режимні обмеження вводяться у районах України, прикордонних до РФ та Білорусі, а також прилягають до морського узбережжя.

Про це інформує Державна прикордонна служба:

«Перш за все такі заходи запроваджені для посилення контролю за дотриманням прикордонного режиму, запобігання дестабілізації обстановки на держкордоні та іншим правопорушенням».

Зокрема, серед обмежень:

  • перебування у прикордонні у нічний час;
  • вихід будь-яких плавзасобів з пунктів базування;
  • рух транспорту (окрім військового, силових структур, агро-техніки) дорогами, що відсутні в реєстрі автомобільних доріг та ведуть до державного кордону і не забезпечують пересування до встановлених пунктів пропуску через державний кордон;
  • перебування іноземців у прикордонній смузі;
  • використання радіостанцій;
  • здійснення польотів легкомоторних та безпілотних летальних апаратів;
  • відео-, кіно-, фотознімання особового складу, об’єктів, будівель, споруд, транспорту та інших об’єктів, що належать Державній прикордонній службі України, та пересування по берегу чи льоду прикордонних водойм.

Наголошується, що додаткові режимні обмеження вводяться наказами прикордонних загонів та можуть відрізнятися у різних районах та областях.

У зв’язку з цим, особам, які мають необхідність перебування, проведення певного роду робіт у прикордонних контрольованих районах, прикордонній смузі, рекомендовано ознайомитися з чинними режимними обмеженнями на сайті Державної прикордонної служби України.

Previous articleРозшукують 15-річну житомирянку, що втекла з лікарні
Next articleВ Україні вводять надзвичайний стан

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here