Головна Місто +20, але не всюди: яка температура в житомирських садочках

+20, але не всюди: яка температура в житомирських садочках

699
0

У Житомирі станом на 17 жовтня опалення вже включили в 36 садках, і ще дев’ять знаходяться в процесі отримання тепла. Там, де температурний режим не відповідає санітарним нормам, застосовують обігрівачі, які працюватимуть тимчасово, поки система опалення не розпочне повноцінно функціонувати.

“Дякуючи нашим комунальним службам, системи почали заповнюватися в наших садочках ще на вихідних. Тому діти в понеділок приходили в садочки, де більшість вже було підключено і отримали теплоносії. Ситуація наразі повністю контрольована. Де температурний режим не відповідає санітарним нормам, застосовують обігрівачі ” – розповідає Валентин Арендарчук, директор департаменту освіти ЖМР.


У садочку №29 всі приміщення вже опалюються, забезпечуючи середню температуру в 20 градусів. Щодня медична сестра вимірює температуру та вологість в приміщеннях. За результатами цих вимірювань приймаються різні заходи залежно від поточних показників для забезпечення комфортних умов для дітей.

“У відсутність дітей проводимо вологе прибирання або навпаки, якщо є пониження температури, ми підігріваємо приміщення. Працюємо з нашими працівниками, які налаштовують наше ІТП, і все дуже гарно відбувається дистанційно. Якщо потрібно, підсилюємо, або, якщо потрібно, послаблюємо подачу тепла”, – розповіла Галина Проноза, керівниця ДНЗ №29


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here