Home Освіта 3D-принтер, осцилографи, метеоприлади, тепловізори: у ЖДТУ відкрили лабораторію з фізики

3D-принтер, осцилографи, метеоприлади, тепловізори: у ЖДТУ відкрили лабораторію з фізики

110

У Житомирському державному технологічному університеті 4 квітня відкрили новітню лабораторію з фізики «LabEos» для молодих науковців.

Про це інформує прес-служба вишу.

Керуватиме лабораторією грузинський вчений-фізик Мерабі Поладашвілі. Він зізнається, що лабораторія у ЖДТУ є унікальною не лише для Житомира, а й країни загалом. Можливості представленого обладнання він демонструє присутнім вже на відкритті лабораторії.

«В Житомирському державному технологічному університеті відбулася вкрай важлива для нас подія – це відкриття сучасної лабораторії фізики «LabEos» До цієї події ми готувалися декілька місяців, і сьогодні студенти, науковці змогли вже відвідати цю лабораторію, яка стане базовою для факультету інформаційно-комп’ютерних технологій та факультету інженерної механіки, – пояснює ректор Житомирського державного технологічного університету Віктор Євдокимов. – Такі події стають можливими лише за підтримки університету представниками бізнесу та меценатів. Від імені викладацько-студентського колективу дякую людині, якій не байдужа доля освіти і науки, людині, яка прагне зробити усе можливе, аби молоді талановиті фахівці залишалися у нашому регіоні. Все обладнання для облаштування цієї лабораторії було придбано за кошти підприємця Олександра Рабіновича. Тут представлена одна з останніх моделей 3D-принтера, а також цифрові осцилографи, портативні осцилографи, сучасні метеорологічні прилади, тепловізори та багато іншого».

За словами ректора ЖДТУ, більш детально ознайомитися з обладнанням та лабораторією можна буде на сайті університету, де згодом буде розміщена уся інформація.

Нагадаємо, що нещодавно у Житомирському державному технологічному університеті також відкрили сучасну лабораторію з біології.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here