Home Освіта Активісти з Уругваю знімають документальний фільм у технологічному університеті в Житомирі

Активісти з Уругваю знімають документальний фільм у технологічному університеті в Житомирі

136

 Україна – це не лише війна та Чорнобиль. Співробітники та науковці Житомирського державного технологінчого університету стали учасниками цікавого соціального міжнародного проекту. Група активістів із Уругваю в межах реалізації міжнародного гранту проводить зйомку документальних фільмів про особливості життя в різних країнах.


Нещодавно вони завітали і до України. Як це не прикро, але за кордоном у багатьох наша країна асоціюється переважно із воєнними діями на Сході та Чорнобильською катастрофою. Знімальна група намагається у своєму фільмі показати всьому світу, що, окрім проблем, Україна має прекрасну природу, невичерпні ресурси, активне суспільство, тут розвивається економіка, наука та культура, країна не є закритою і активно бере участь у міжнародних проектах, – йдеться на сайті ЖДТУ.

Дуже приємно, що серед інших прогресивних організацій в Україні молоді уругвайські активісти, науковці висловили бажання відвідати і ЖДТУ як один із флагманів розвитку освіти і науки в регіоні. Під час зустрічі вони із зацікавленням розпитували про заходи, які реалізуються у  закладі вищої освіти, подальші плани й перспективи, відвідали лабораторію робототехніки та радіоекологічну лабораторію та поспілкувалися з молодими науковцями про розвиток наукових напрямів в університеті.

Однак більше за все наших закордонних колег цікавило, яким бачить молодь майбутнє нашої країни, перспективи розвитку, чи вважають вони власні можливості рівними можливостям жителів інших країн.  

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here