Home Освіта Аспірантка ЖДУ отримуватиме стипендію Президента

Аспірантка ЖДУ отримуватиме стипендію Президента

190

Згідно наказу МОН України № 1286 від 27.10.2016 року призначено академічну стипендію Президента України аспіранту  Дар’ї Вольницькій на 2016/2017 навчальний рік. Академічна стипендія призначається аспірантам вищих навчальних закладів за визначні успіхи у навчальній та науковій роботі.

Як повідомляють на сайті ЖДУ, такі стипендії надаються за власні наукові напрацювання і призначаються для найбільш талановитих молодих учених з метою їх подальшої підтримки у здійсненні перспективних наукових досліджень в галузі гуманітарних наук.

У листопаді 2014 р. Дар’я Вольницька розпочала навчання в аспірантурі Житомирського державного університету імені Івана Франка за спеціальністю 10.02.04 — германські мови. Науковий керівник — доктор філологічних наук, професор Київського університету імені Бориса Грінченка Буніятова Ізабелла Рафаїлівна. Тема дисертаційного дослідження «Структура та функціонування іменних фраз в історії англійської мови (на матеріалі пам’яток та літературних джерел VII–XVII ст.)». Апробація дослідження здійснюється у вигляді участі у Міжнародних та Всеукраїнських конференціях, опублікуванні статей у фахових виданнях.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here