Влітку делегація з України, до складу якої входила аспірантка ЖДУ імені Івана Франка Олександра Коломійчук, взяла участь у програмі «Відкритий Світ». Про це інформують на сайті вишу.
Під час візиту франківка разом із учасниками відвідала бібліотеку Конгресу, зустрілися з послом Джоном О’Кіфом, прослухали низку лекцій від провідних науковців США на тему державності та підготовки світових лідерів. Також вони поспілкувалися з пані Мирославою Гонгадзе, продюсером української служби «Голосу Америки».
Українська делегація відвідала й зустріч у Посольстві України в Вашингтоні за участі посла Валерія Чалого та генерального директора центру лідерства при бібліотеці Конгресу США Джона О’Кіфа.
Окрім того, учасники мали можливість відвідати офіс конгресвумен Марсі Каптур у місті Толедо (штат Огайо). Там відбувся круглий стіл за участі конгресвумен та члена міської ради Пітера Ужвагі.
За результатами лекцій та тренінгів члени української делегації отримали сертифікати від програми «Відкритий Світ», а також мали нагоду поспілкуватися з членами української та угорської діаспори.
«Програма "Відкритий Світ" дійсно відкриває світ нових можливостей та перспектив. Жваві дискусії та щирі розмови з представниками влади, науки та неурядових організацій США відкривають надзвичайно великі можливості зміювати країну на краще за допомогою здобутого досвіду,» – каже учасниця Програми від ЖДУ Олександра Коломійчук.
Нагадаємо, що програма «Відкритий Світ» призначена для лідерів України – представників різних рівнів державної влади, академічного співтовариства, громадських організацій і ділових структур. Програма, насамперед, розрахована на кандидатів, які, незважаючи на свій відносно молодий вік, уже виявили себе як професіонали своєї справи, показали свої сильні лідерські якості, і зацікавлені у вивченні американського досвіду й підтримці професійних та особистих контактів з американськими колегами після повернення до України.
Програма «Відкритий світ» є єдиною програмою обмінів усередині законодавчої гілки влади США й отримує щорічне фінансування від Конгресу США. Тож номінування на участь у програмі і сама участь, не передбачає ніяких фінансових витрат з боку учасників.
До складу делегацій «Відкритого Світу» звичайно входить п’ять учасників, що дає змогу зробити програму перебування в США більш насиченою й ефективною.
Читайте також: У Житомирському університеті вчитимуть викладачів англійської нового покоління.