Головна Освіта Бібліотеки Житомирщини стали переможцями програми ”Бібліоміст”

Бібліотеки Житомирщини стали переможцями програми \”Бібліоміст\”

84
0
Тринадцять бібліотек з трьох районів Житомирщини (Народицького, Романівського та Житомирського) стали переможцями третього раунду програми "Бібліоміст". Йдеться про організацію нових бібліотечних послуг на основі безкоштовного доступу до Інтернету.
 
Переможці отримають комп’ютерну техніку та почнуть надавати послуги населенню уже восени цього року, передає Житомирська хвиля.
 
Бібліотеки-переможці були визначені у ході відкритого конкурсу комісією експертів, яка складалась із представників Міністерства культури України, Української бібліотечної асоціації та провідних бібліотек, а також міжнародних та національних громадських організацій.
 
Заявки оцінювались, зокрема, за такими критеріями: чітке розуміння потреб громади, спроможність налагодити партнерство з владою та громадою для реалізації проекту та зацікавленість у наданні відвідувачам інноваційних послуг.
 
Необхідною умовою конкурсу також було зобов’язання з боку місцевої влади взяти на себе витрати на Інтернет-підключення та забезпечити участь бібліотекарів у тренінгах, що проводитимуться у центрах програми "Бібліоміст" на базі обласних універсальних наукових бібліотек.
 
На додаток до грантів та технічної допомоги від програми місцева влада виділяє кошти на ремонт приміщень бібліотек та придбання нового обладнання.
 
 

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here