Home Освіта Депутати облради знову вирішуватимуть долю Житомирського педліцею

Депутати облради знову вирішуватимуть долю Житомирського педліцею

105
Житомиряни та мешканці області готові перекривати трасу Київ-Чоп, якщо обласна влада не прийме відповідних рішень щодо припинення ліквідації Житомирського педліцею і не розгляне це питання додатково з урахуванням інтересів учнів,  їх батьків і трудового колекутиву закладу. Про це на своїй сторінці у соцмережі написав депутат облради Дмитро Кропачов після засідання гуманітраної комісії, на якій розглядали лист в.о. прокурора Чумаченка з пропозицією винести на розгляд сесії питання про призупинення процесу ліквідації педліцею до законодавчого врегулювання фінансування закладів такого типу.


"Бути чи ні Житомирському обласному педагогічному ліцею?! Чи буде повтор сесії 9 квітня, коли люди розбили скло в приміщенні обласної ради?! Тільки що закінчилась гуманітарна комісія обласної ради членом якої я є. Розлядали лист в.о. прокурора області А.І. Чумаченко. В якому він пропонував  Комісія прийняла рішення доручити апарату обласної ради розробити проект рішення про скасування рішення про ліквідацію ліцея на підставі листа прокурора. Але питання залишається актуальним, ще буде засідання бюджетної комісії, президія та сама сесія обласної ради. Та навіть після скасування ліквідації проблема не буде знята так як законодавчо не врегульоване питання. Ще буде розгляд проекта рішення змін до статей 89,90 Бюджетного Кодексу України в Верховній раді який зареєструвала народний депутат Гриневич Л.М., голова комітету ВР з питань освіти та науки. Але люди настроєні серйозно по відношенню до реакції обласної ради цитую з листа " Якщо Ви не почуєте і цей раз цей "крик-душі" батьків-ліцеїстів, ми залишаємо за собою право захищати інтереси наших дітей на сесії 12.06.2013. " В неформальному спілкуванні люди готові дойти до крайніх заходів щоб звернути на себе увагу, перекривати трасу Київ-Чоп. Важаю що нам депутатам треба прийняте звиважене рішення та підтримати людей якщо навіть прокуратура пропонує зупинити ліквідацію ліцею!" – йдеться у повідомленні Кропачова.


 
Також він виклав фото листа прокурора і звернення від колективу та батьківського комітету педліцею.
Нагадаємо, що питання про ліквідацію Житомирського обласного педліцею почали піднімати ще в минулому році і весь цей час ніхто не знав чи вдасться закінчити навчання цьогорічним випускникам і що буде з ліцеїстами, які тільки прийшли на навчання. Ситуація неоднозначна й нині, проте керівництво закладу вірить, що чиновники не залишать область без одного з найкращих профільних навчальнихзакладів,де навчається близько півтисячі кращих учнів з усього регіону.
Юлія ДЕМУСЬ

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here