Home Освіта Держава зменшила держзамовлення на навчання економістів та менеджерів

Держава зменшила держзамовлення на навчання економістів та менеджерів

86
Цього року зменшилося держзамовлення на економічні спеціальності, а також на спеціалістів з менеджменту та міжнародних відносин.
 
Про це на брифінгу розповів міністр освіти, науки, сімї, молоді та спорту Дмитро Табачник, пише Gazeta.ua.
 
"Сьогодні Кабмін на своєму засіданні розглянув доповідь міністра економіки Петра Порошенка. В ній визначені основні параметри державного замовлення. У 2012 році держамовлення на спеціалістів складатиме 79 тисяч осіб,  понад 68 тисяч – за денною формою навчання. Бакалаврів буде понад 127 тисяч осіб, з них 108 тисяч – за денною формою", – розповів він.
 
Цього року збільшене фінансування бакалаврів на 21,5%, уряд збільшив державні інвестиції в освіту на 15% в порівнянні з 2011 роком. На 10% збільшене фінансування бакалаврам та магістрам, і на 15,5% – у сферах підвищення кваліфікації (докторантура, аспірантура, інтернатура).
 
"Цього року ми збільшуємо держзамовлення на такі спеціальності як електроніка (33%), енергетика (41,5%), радіоелектроніка та машинобудівництво (8%), авіаційний та ракетно-технічіний комплекс (43%), а також інформаційні технології, компьтерна безпека, матеріалообробка. Цього року зменшуємо держзамовлення економістів, менеджерів, спеціалістів з міжнародних відносин",-  озвучив цифри міністр.
 
За словами Табачника, цього року на 40% скоротилося держзамовлення в економічному університеті імені Вадима Гетьмана. Він закликав батьків не агітувати дітей до вступу до непрофільних вузів.
 
"Я тричі вступав до Шевченка, але не хотів в інший вуз, не зламався та вступив", – навів приклад Табачник 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here