Home Освіта Дитячий табір «Супутник» завершив літній сезон відпочинку

Дитячий табір «Супутник» завершив літній сезон відпочинку

104
Дитячий оздоровчий табір «Супутник», який знаходиться у селі Іванівка Житомирского району, завершив літній сезон відпочинку. Цього року табору вперше за всю історію функціонування закладу тут відпочило 837 дітей, що перевищує минулорічні показники в декілька разів. 
 
Позитивні зміни до «Супутника» прийшли два роки тому, коли його з балансу КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» передали КП «Реклама».
 
В таборі провели реконструкцію старих приміщень, повністю замінили двері й всі вікна на пластикові, обладнали санітарно-гігієнічні кімнати, закупили нові меблі та спортивний інвентар, а цього року навіть організували власну випічку кондитерських та булочних виробів.
 
Для дітей з особливими потребами облаштували окремий спеціальний корпус із всіма зручностями, де вони можуть відпочивати разом з батьками.
 
Зараз в планах керівництва – продовжити роботу табору впродовж всього року. Для цього в «Супутнику» є всі належні умови – відновлено роботу котельні, два корпуси мають централізоване опалення. А до наступного літа планується побудувати басейн розміром 5х15 кв.м., повідомляє прес-служба облдержадміністрації. 
 
Цього року в «Спутнику» було проведено чотири повні оздоровчі зміни. 6-разове якісне харчування, нова матеріально-технічна база, різноманіття ігрового інвентарю, насичена розважально-виховна програма, мальовнича природа, дружній колектив – не дивно, що табір став популярним серед дітей. Цього року табір вперше став не збитковим, а самоокупним.
 
Повна вартість путівки складала близько 1800 грн за 21 день відпочинку. Для батьків, які офіційно працюють і сплачують податки, діяла система знижок: вони оплачували лише половину вартості.
 
За рахунок коштів із обласного бюджету в таборі оздоровлено 200 дітей, які отримали повністю безкоштовні путівки. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here