Home Освіта До кінця року в області відкриють ще 54 дитсадки

До кінця року в області відкриють ще 54 дитсадки

94
0
В планах обласної влади до кінця року відкрити ще 54 дошкільних навчальних заклади.
 
Як розповів начальник обласного управління освіти Олександр Пастовенський, відновлення дитсадків закріплено у регіональній програмі розвитку дошкілля. На це за останні три роки уряд  виділпи 46 млн. грн., ще 55 млн. грн. було виділено районами та містами.
 
Лише за 2010 та 2011 роки на Житомирщині видновили роботу близько сотні дитсадків, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
 
"За цим показником область наразі займає передові позиції у державі. Якщо десяток років тому ми ще займали останні місця за рівнем охоплення дітей дошкіллям, то на сьогодні ввійшли вже у першу п’ятірку. За охопленням дітей всіма формами дошкільного виховання вийшли на другу позицію по державі", -розповів Олександр Пастовенський.
 
Зі слів головного освітянина області, у питанні відновлення дошкільних навчальних закладів дуже вагомою є роль громад. З 96 відновлених садків 36, тобто 40%, відновлені за їх ініціативи. 
 
Олександр Пастовенський висловив переконання, що і в 2012-му році область виконає поставлений план щодо відновлення дитячих дошкільних закладів. Проте тут потрібно врахувати той факт, що тоді як на школи фінансування надходить до 1 вересня, на дитячі садки – ближче до завершення поточного року. 
 
Previous article\”Українська біржа\” призупинила торги на знак протесту
Next articleЛитвин прогнозує, що закон про наклеп не ухвалять

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here