Home Освіта Два ліцеї та одна гімназія з Житомирщини увійшли до ТОП-200 шкіл України...

Два ліцеї та одна гімназія з Житомирщини увійшли до ТОП-200 шкіл України за результатами ЗНО

104

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг найкращих загальноосвітніх шкіл України за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

За результатами рейтингу, перше місце в Україні посів Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім. Франка, на другому місці розташувався київський Природничо-науковий ліцей №145, третє місце отримав столичний ліцей «Інтелект».

Загалом, до першої десятки рейтингу потрапили 6 навчальних закладів з Києва, два навчальні заклади з Дніпра та по одному зі Львова та Харкова.

Найкращим, серед навчальних закладів Житмирщини виявився – Житомирський міський ліцей при Житомирському державному технологічному університеті, який посідає 146-те місце у загальноукраїнському рейтингу.

Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2 – на 149-му місці.

Житомирський екологічний ліцей №24 посідає 150-ту сходинку.

Підписуйтесь на аккаунт «Першого житомирського» у Telegram Facebook та  Googlе+.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here