Home Освіта Двоє студентів з Житомира виграли іменні стипендії агропромислової компанії

Двоє студентів з Житомира виграли іменні стипендії агропромислової компанії

116

 Студенти Житомирського національного агроекологічного університету –  Присяжнюк Ілона та Регета Ігор стали переможцями Стипендіальної програми "Нове зернятко" від компанії «Агропродсервіс».

 Нагадаємо, що  ЖНАЕУ став учасником цієї  стипендіальної програми  восени 2018 року. Серед  закладів вищої освіти, залучених до її реалізації, також Вінницький, Білоцерківський, Львівський НАУ, Подільський державний аграрно-технічний університет, Уманський національний університет садівництва, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнології ім. Ґжицького.

Реалізуючи стипендіальну програму «Нове зернятко», яка передбачає 16 іменних стипендій на перше півріччя 2019 року, компанія провела відкритий конкурс для відбору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних аграрних  навчальних закладів Західної та Центральної України. Відповідно до умов, у конкурсі могли брати участь студенти 3–6 курсів денної форми навчання. Студент мав право подавати на конкурс лише одну заявку на тему, яка висвітлюватиме вирішення конкретної проблематики в одному з пріоритетних напрямків стипендіальної програми «Нове Зернятко».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here