Home Здоров'я Дитячий табір «Орлятко» зберіг статус самостійності через суд

Дитячий табір «Орлятко» зберіг статус самостійності через суд

476
0

Апеляційний суд скасував рішення Житомирської обласної ради, метою якого було позбавлення самостійного функціонування дитячого табору «Орлятко».

“Залишено у силі рішення Житомирського окружного адміністративного суду, яким задоволено позов прокуратури у сфері охорони дитинства.

Також Сьомий апеляційний адміністративний суд відмовив відповідачу, який оскаржував постанову суду першої інстанції”, – повідомили у Житомирській обласній прокуратурі.

Рік тому депутати Житомирської обласної ради намагалися змінити статус дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Орлятко», що у лісовій зоні неподалік с. Левків. Вони проголосували за те, щоб приєднати табір до комунального підприємства з експлуатації адмінбудинків.

Ювенальні прокурори встановили, що депутатське рішення порушує вимоги чинного законодавства та Цивільного кодексу України, оскільки унеможливлює функціонування табору як оздоровчого дитячого закладу. У зв’язку з цим, у квітні 2023 року звернулися до суду.

Наразі, за втручання прокуратури, збережено статус самостійності дитячого табору «Орлятко», територія якого займає 7,3 га землі рекреаційного призначення, що у Житомирському районі.

Previous article Українські Повітряні Сили збили 7 “шахедів”, випущених з РФ
Next articleЗа зґвалтування малолітньої приятельки своїх дітей 12 років за ґратами проведе житель Коростишівської громади

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here