Home Освіта Команда студентів Житомирського агроуніверситету – серед переможців Всеукраїнського конкурсу ”LoNG-2018”

Команда студентів Житомирського агроуніверситету – серед переможців Всеукраїнського конкурсу \”LoNG-2018\”

187

Команда Житомирського національного агроекологічного університету у фіналі  Всеукраїнського конкурсу LoNG-2018 ("Look of New Generation/Погляд нового покоління") здобула перемогу в    «Соціальна значимість для стейкхолдерів».

Про це розповів ректор ЖНАЕУ Олег Скидан. За його словами, у складі команди   «ZNAEU»  були студенти –  Похільченко Олександр, Славіковська Анна, Тиєчко Вікторія, Верховлюк Заріна, Скліфос Олександра, Сторожук Ганна, Арзанцева Ірина, Стернійчук Юлія, Кухта Максим, а їх консультантами виступили викладачі   – Чугаєвська Світлана Володимирівна, Чугаєвська Наталія Володимирівна, Стрілець Андрій Петрович, Якобчук Валентина Павлівна.

Відзначимо, що учасниками конкурсу стали 72 команди із 44 закладів вищої освіти, які представляли 23 міста країни. Вони виконували завдання, представлене партнером конкурсу й створювали проект дорожньої карти залучення інвестицій для реконструкції водоочисних споруд  у м.Дубно.

Нагадаємо, що нещодавно студентка Житомирського національного агроекологічного університету Олена Федетчак. Стала однією з переможниць освітнього конкурсу «Агро-2018» та поїде у Францію. На II Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з годівлі тварин та технології кормів на приз академіка І. І. Ібатулліна  ше одна студентка ЖНАЕУ  – Наталія Федорчук, здобула ІІІ місце і грошову винагороду в розмірі 2000 грн.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here