Home Освіта «Кращий студент-дизайнер України» навчається у Житомирі

«Кращий студент-дизайнер України» навчається у Житомирі

140

У рамках регіонального етапу конкурсу «Кращий студент України» ВМГО «Студентська республіка» студент 41 групи спеціальності «Видавнича справа та редагування» ННІ філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка  Віталій Коваль отримав І місце в номінації «Кращий студент-дизайнер України».

Про це пишуть на сайті вишу.

«Чесно кажучи, приємно отримувати звістку про таку перемогу і в такому конкурсі, де змагається багато студентів з України. Тим паче в напрямі "дизайн", який, в принципі, не є моєю основною спеціальністю, але дуже дотичною. Знаю, що це все завдяки роботі і навчанню, адже поки навчаєшся, отримуєш багато практики, можливостей. І наша спеціальність цьому тільки допомагає. Робота, яку я подав на конкурс, – частина портфоліо зверстаного журналу. Як показує результат, журі високо оцінили», – ділиться враженнями Віталій Коваль. І хоч наразі не складаються обставини відвідати фінальний (всеукраїнський) етап конкурсу, але має сподівання, що його робота покаже дійсно хороший рівень й на всеукраїнському етапі.

Нагадаємо, що «Кращий студент України» – всеукраїнська конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства.

Організатором програми «Кращий студент України» є ВМГО «Студентська республіка».

У рамках конкурсу «Кращий студент України» визначаються вісім номінацій: «Кращий студент України (комплексна характеристика)», «Кращий студент-аналітик України», «Кращий студент-громадський діяч України», «Кращий студент-дизайнер України», «Кращий студент-медійник України», «Кращий студент-науковець України», «Кращий студент-програміст України» та «Кращий студент-спортсмен України».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here