Home Освіта Міністр Булатов розбереться зі скандалом навколо начальника департаменту молоді й спорту...

Міністр Булатов розбереться зі скандалом навколо начальника департаменту молоді й спорту ОДА. ВІДЕО

119
0

 В рамках свого візиту до Житомира 13 червня Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов зустрівся у приміщенні ОДА з активістами місцевих громадських та молодіжних організацій, спортсменами, тренерами й представниками громадськості.

На захід запізнився на кілька хвилин й одразу попередив, що готовий відповісти на усі питання, але о 17.00 має бути на благодійному аукціоні, де збиратимуть кошти для українських військових.

Знявши піджак, перейшов до неформальної розмови з присутнім і в першу чергу, у вигляді інфографіки, розповів про ситуацію зі спортивними федераціями в країні.

Проте дуже швидко уся розмова звелася до одного питання – про нещодавнє призначення дитячої  поетеси Світлани Гресь на посаду начальника департаменту сімї, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Гресь в цей час теж знаходилася в залі і спокійно реагувала на закиди зі сторони активістів у її бік. Зокрема, ті не приховували, що молодіжна та спортивна спільнота регіону не підтримує її на даній посаді й не збирається миритися із рішенням міністра чи губернатора.

Також вони висловили сумнів щодо можливої подальшої співпраці у відповідних сферах через дискомфорт і скандали, які провокує сама начальниця.

Гресь це заперечила, а також поросила у Булатова слово для виступу. Разом з тим, міністру нагадали, що громадськість на попередніх зустрічах спільно обрала свого кандидата – Леоніда Українця. Про таке рішення знав голова ОДА Сидір Кізін і обіцяв врахувати його, але натомість кілька днів тому представив нового начальника.

Дмитро Булатов повідомив, що має хороші рекомендації від різних організацій, про які знають в Україні, стосовно кандидатури Гресь і сумніватися в цьому нема підстав. Що стосується Українця, то у служби безпеки міністра є звернення про те, що він начебто мав звязки з колишнім мінстром Присяжнюком і під час революційнийх подій направлялв до Києва тітушок. 

Поки не буде доведено, що це правда чи навпаки, Українець не розглядається як кандидат на посаду начальника департаменту навіть попри підтримку громади.

У своєму виступі Українець зауважив, що таку інформацію про нього поширювала Гресь, але ніяких тітушок він не готував і з Присяжнюком його повязувала лише робота в минулому, коли той працював у області.

Булатов наголосив, що ця проблема потребує компромісного рішення і вже найближчим часом візьметься за її вирішення (деталі у відео).

Юлія ДЕМУСЬ

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here