Home Освіта Міносвіти просить керівників житомирських технікумів відпустити студентів на ЗНО

Міносвіти просить керівників житомирських технікумів відпустити студентів на ЗНО

73

Міносвіти звернулось до керівників ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з проханням надати можливість своїм студентам скласти ЗНО у 2013 році, пише Освіта.ua.

У Міністерстві освіти вирішено звернути увагу на проблеми студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, які щороку стикаються зі складнощами складання зовнішнього незалежного оцінювання через збіг дат внутрішніх іспитів у навчальних закладах з датами проведення тестування.

У профільному відомстві повідомили, що міністерство та Український центр оцінювання якості освіти отримують численні звернення громадян щодо збігу дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання із днем, на який окремими коледжами і технікумами призначено проведення семестрового контролю та державної підсумкової атестації студентів.

Враховуючи це, у Міносвіти запропонували керівникам вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації скоригувати дати проведення семестрового контролю та державної підсумкової атестації та забезпечити можливість студентам, які беруть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, скласти тестування у дні передбачені календарним планом проведення ЗНО у 2013 році.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here