Головна Освіта На оздоровлення дітей з міського бюджету Житомира виділено понад півмільйона гривень

На оздоровлення дітей з міського бюджету Житомира виділено понад півмільйона гривень

110
0

На організацію і  проведення літнього оздоровлення дітей з міського бюджету було виділено 533,7  тис. грн.  Про це повідомляється у проекту рішення виконавчого комітету, яке розмішено на офіційному сайті Житомирської міської ради.

Впродовж травня-вересня 2011 року охоплено всіма формами оздоровлення та відпочинку  14525  дітей міста, що становить 59,1% від загальної кількості дітей шкільного віку, в тому числі: за кошти з міського бюджету – 1569 дітей.  

На підготовку позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Супутник» до оздоровчого сезону, покращенню та оновленню матеріально-технічної бази ПЗОВ «Супутник» у 2011 році використано 261,7  тис. грн. за рахунок коштів комунального підприємства «Реклама».
 
За період з червня по серпень 2011 року в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник» оздоровлено 615 осіб, в тому числі за рахунок коштів  міського бюджету – 196 дітей пільгових категорій та 9 супроводжуючих.
 
З початку року виконавчим комітетом міської ради направлено на оздоровлення до Міжнародного Дитячого Центру «Артек» – 26 дітей, до Українського Дитячого Центру «Молода гвардія» – 14 дітей.
 
9 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, 2 дітей-інвалідів та 2 дітей з малозабезпечених сімей оздоровлено за кошти державного бюджету  у оздоровчому таборі «Політехнік» (с. Левків).  
 
Крім спеціалізованої мережі дитячих оздоровчих закладів було  організовано  інші  види і форми  відпочинку, оздоровлення та   зайнятості дітей в дошкільних, позашкільних, спортивних, культурно-освітніх закладах: туристичні походи, поїздки, літні спортивні змагання, відновлювальні  спортивно-оздоровчі збори, спартакіади, змагання, турніри, концерти, конкурси, фестивалі, перегляд кінофільмів, відвідування музеїв тощо. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here