Home Освіта На Житомирщині 38 вчителів початкових класів зможуть пройти сертифікацію

На Житомирщині 38 вчителів початкових класів зможуть пройти сертифікацію

111

У 2019 році стартує пілотний проект Сертифікації вчителів, у якому зможуть взяти участь вчителі початкових класів.  Однією з основних засад сертифікації є добровільність.

Метою сертифікації є виявлення та стимулювання педагогічних працівників з високим рівнем професійної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

Читайте також: В Україні зросла мінімальна заробітна плата.

«Через механізм Сертифікації ми хочемо віднайти тих кращих провідників Нової української школи, агентів змін, що готові ділитися та поширювати сучасні методики навчання. Реалізувати таку мету можна лише за умови добровільності процесу, тому ми ретельно слідкуватимемо за дотриманням цього принципу. 2019-го ми обмежили кількість учасників до 1 тис осіб, а також поширили це лише на одну категорію педагогів – вчителів початкових класів. Пілотування сертифікації також продовжиться у 2020 та 2021 роках, я сподіваюся, що в наступні роки ми зможемо розширити і кількість можливих учасників, і категорії вчителів, які зможуть брати участь у сертифікації. Процедура не проста, але кожен, хто її пройде, отримає відповідний сертифікат, зможе зарахувати успішне проходження сертифікації замість атестації з підвищенням на 1 кваліфікаційну категорію та отримати 20% надбавку до заробітної плати», – розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Зареєструватися на сертифікацію можна буде на сайті Українського центру оцінювання якості освіти з 15 січня до 1 лютого 2019 року включно.

2019-го року в сертифікації зможе взяти участь дуже обмежена кількість вчителів, зокрема, в Житомирській області – 38.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here