Головна Освіта Безробітних Житомирщини планують навчати по-новому

Безробітних Житомирщини планують навчати по-новому

108
0

Як перевести професійне навчання безробітних на якісно новий рівень? Відповідь на це питання шукали учасники наради в обласному центрі зайнятості. Його очільник Ігор Іщенко відзначив, що зробити це можна за допомогою створення нових навчальних закладів, що стануть альтернативою діючим ПТУ. На сьогодні в Україні вже є десять Центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Такі заклади мають ряд переваг: стислі терміни навчання, розширення можливостей працевлаштування, використання новітніх технологій. Житомирщина стала пілотним регіоном у цьому проекті: саме міськрайцентри зайнятості нашої області впродовж жовтня-листопада нинішнього року будуть відпрацьовувати механізм взаємодії з Центрами професійно-технічної освіти.

Окрім того, учасників наради закликали брати за приклад Романівський «Технічний ліцей», навчальна програма якого максимально наближена до потреб конкретного виробництва. За сім років існування цей заклад допоміг стати до роботи понад тисячі колишніх безробітних.
 
За інформацією обласної служби зайнятості, на сьогодні кожен третій безробітний Житомирщини, направлений на професійне навчання, опановує новий фах чи підвищує кваліфікацію саме у філіях Технічного ліцею Романівського району.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here