Головна Освіта На Житомирщині поменшало дитячих оздоровчих закладів

На Житомирщині поменшало дитячих оздоровчих закладів

99
0

Про зменшення мережі оздоровчих дитячих закладів свідчать цифри статистики щодо організації літнього відпочинку  у 2011 році. У цей період на Житомирщині функціонувало 508 закладів, що на 3 % менше, ніж рік тому. Значно менше, ніж торік оздоровчих закладів працювало в Андрушівському, Бердичівському, Новоград-Волинськомута Радомишльському районах. Водночас, зросла кількість таборів у Лугинському, Полпільнянському, Ємільчинському районах та у місті Новограді-Волинському.

Головний спеціаліст відділу статистики соціальних послуг Оксана Кузнєцова про структуру і діяльність мережі дитячих оздоровчих закладів:

«Цього оздоровчого сезону на Житомирщині діяло 487 таборів з денним перебуванням, 12 – позаміських закладів оздоровлення, 6 – позаміських закладів відпочинку, 2 наметові містечка та 1 заклад праці і відпочинку. Упродовж літа в дитячих оздоровчих закладах області відпочило 34 тисячі  дітей, що на 0,8% менше ніж влітку 2010 року. Серед оздоровлених майже 99% – мешканці області, решта – трохи більше 1% – діти з інших регіонів України»

Значна увага приділялась оздоровленню дітей найменш захищених соціальних категорій. Загалом у таборах відпочило 7 тисяч дітей-чорнобильців, більше 2 тис. дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, більш ніж 8 тисяч дітей з малозабезпечених, багатодітних або неповних сімей. Також було оздоровлено 488 дітей з обмеженими можливостям.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here