Home Освіта На Житомирщині продовжують облаштовувати новий освітній простір у 9 закладах

На Житомирщині продовжують облаштовувати новий освітній простір у 9 закладах

105

На Житомирщині продовжується створення Нового освітнього простору у навчальних закладах. Цей напрямок серед пріоритетних проектів, які реалізовують в області.

На сьогодні тривають роботи у 9 навчальних закладах.

Про це повідомляє заступник голови ОДА Роман Щебетов.

«Створення нового освітнього простору – це масштабні проекти, які на сьогодні тривають у 9 навчальних закладах. Це реконструкція шкіл у Гришківцях, Радомишлі, Червоному, Романові, Грозино, Високому, Мирополі, Ємільчиному та Коростені. Поряд з естетичним оформленням іде заміна систем освітлення і опалення», –зазначає Роман Щебетов.

На фінішній прямій вже новий освітній простір у Високівській гімназії Черняхівського району.

«Майже всі роботи завершені. Замінили освітлення, систему опалення, проклали теплотрасу, зробили всередині ремонт: пофарбували і розмалювали стіни, всюди постелили якісний лінолеум, повністю реконструювали спортивну залу. Дуже багато роботи було зроблено», – розповів голова Високівської ОТГ Микола Бардук.

У 2018 році за умовами нового освітнього простору реконструювали гімназію №3 м. Житомира та Біотехнологічний ліцей у Радовлі. Крім того, забезпечили конструкторами лего, навчальним та комп’ютерним обладнанням усі перші класи області, опорні заклади отримали сучасне обладнання для кабінетів природничо-математичного циклу.

Новий освітній простір створюється за принципами:

– мотивуючий простір та креативний дизайн;

– сучасне обладнання та ПО, швидкісний інтернет та Wi-Fi;

– енергоефективна будівля школи;

– умови безбар’єрного доступу та інклюзія.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here