Home Освіта На Житомирщині за рік відновили, реконструювали та відкрили 7 дитсадків

На Житомирщині за рік відновили, реконструювали та відкрили 7 дитсадків

92

 У 2018 році на території області відновлено роботу 3 ДНЗ, ще 3 ДНЗ реконструювали, відкрили 1 садочок з короткотривалим перебування на базі сільської школи та додатково відкрили 16 вікових груп у працюючих садках – все це складає 795 нових місць для дітлахів у садочках. У 2018-2019 навчальному році різними формами дошкільної освіти на Житомирщині буде охоплено 51 тис. 200 дітей.

Про це повідомляє управління освіти і науки ОДА.

Всього у мережі дошкільної освіти на території області функціонує 686 закладів. Минулого року створили 795 нових місць, 497 з яких, або 72,5%, – в сільській місцевості.

Крім того, у дошкільних закладах у 2018 році працювали 74 групи, де перебували 105 дітей з особливими освітніми потребами, у порівнянні із 2017 роком – це на 49 дітей і 32 групи більше.

Також відкрили у пристосованому приміщенні садочок із короткотривалим перебування у с. Мала Цвіля, Чижівська ОТГ.

Крім цього, наприкінці минулого року у Коростишівському районі відкрили сучасний заклад позашкільної освіти – Будинок дитячої творчості. 
«У нашому закладі займається 730 дітей різного віку. Працює і 2 групи для дошкільнят, у яких займаються 32 дитини. Всім дітям подобається у центрі і всі із задоволенням відвідують різноманітні гуртки», – розповідає директор Будинку дитячої творчості Ірина Даниленко.

Вихованці можуть займатися у 24 гуртках, серед яких хореографічний, вокальний, образотворче мистецтво, художня вишивка, театральний, спортивне орієнтування, перукарське мистецтво, дитячий фітнес, оздоровча гімнастика, естрадно-бального танцю, комп’ютерної анімації та основи програмування.

За інформацією управління освіти і науки ОДА, дошкільними закладами в області охоплено 90,7% від загальної кількості дітей 3-6-ти річного віку. Наразі на Житомирщині на 100 місць у закладах дошкільної освіти виховується 114 дітей.

 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here