Home Освіта Нардеп Зубко разом з помічниками ділився секретами власного успіху з студентами ”політеху”....

Нардеп Зубко разом з помічниками ділився секретами власного успіху з студентами \”політеху\”. ФОТО

188

Протягом двох днів 28-29 травня  в Житомирському державному технологічному університеті проходив захід «Робота. Розвиток. Результат», на якому студентам надавали необхідну інформацію стосовно працевлаштування та знайомили з успішними підприємцями міста.

Учасниками лекцій та тренінгів стали студенти 3-5 курсів ЖДТУ, а також були студенти з інших ВНЗ Житомира.

В рамках проекту запрошеними гостями стали :

Світлана Сухомлин – генеральний директор ТОВ «Кон Бріо»  з темою виступу «Крок на зустріч один одному», студенти мали можливість почути, що саме роботодавець хоче від молодого спеціаліста та яким вимогам має відповідати.


Анна Сегедіна – директор з персоналу ТОВ «Кон Бріо» , яка з більш практичної точки зору розповіла студентам про те, як саме шукати роботу в  Житомирі, про правила написання резюме та проходження співбесіди.


Геннадій Зубко – депутат Верховної Ради України. Провів цікаву лекцію про планування майбутнього, поділився власним досвідом ведення успішного бізнесу та   надихнув студентів на продуктивну роботу над собою заради власного майбутнього.


Олег Горай – ділився власним досвідом активної молодої людини, яка працює не тільки на власний розвиток, а й на розвиток держави.

Інна Палько – розповіла про Інтерактивний театр, та його важливу роль для суспільства.


Сергій Сухомлин та Сергій Мірошніков – поділилися зі студентами власним досвідом успіху та ведення бізнесу. Дали молоди безцінні поради, щодо можливостей власного розвитку та розповіли про вимоги роботодавців, що до молоді які прийшли на перше робоче місце.

А на завершення відбувся тренінг «Самооцінка шлях до успіху», який проводив Віталій Климчук.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here