Home Освіта Наукові роботи студентів ЖДТУ відзначили на всеукраїнському рівні

Наукові роботи студентів ЖДТУ відзначили на всеукраїнському рівні

207

Із Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, який відбувався на базі Київського національниого торговельно-економічного університету, студентки факультету обліку та фінансів Житомирського державного технологічного університету повернулися з перемогами.

Зокрема, у напрямі «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» студентка Ольга Степанюк має диплом переможця І ступеня, а Марина Максимчук – диплом ІІІ ступеня, а також подяку за творчий підхід до навчального процесу та активну участь у конкурсі студентських наукових робіт.

 

Також варто відзначити студентів гірничо-екологічного факультету  ЖДТУ, які отримали перемогу  у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, що пройшов 22-25 березня у ДВНЗ «Криворізький національний університет».

Оксана Яцькова має ІІ місце в секції «Маркшейдерія» (керівник доц. Криворучко А.О.), у Романа Березюка – III місце в секції «Підземне будівництво» (керівник доц. Хоменчук О.В.), в Миколи Павленка – 3 місце в секції «Відкрита розробка корисних копалин» (керівник доц. Коробійчук В.В.).

Прес-служба Житомирського державного технологічного університету

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here