Home Освіта Найкращі вчителі отримали нагороди до професійного свята

Найкращі вчителі отримали нагороди до професійного свята

101
0
З нагоди професійного свята у Житомирі відзначили кращих працівників освітянської галузі. Урочистості відублися сьогодні у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги.
 
Настрій свята творили діти: вихованці центру творчості дітей та молоді Житомира презентували вишиті рушники від кожного району і міста області, молодші школярі на асфальті перед будівлею театру виконували малюнки під гаслом «Вітаємо тебе, Вчителю!». На першому та другому поверхах театру вчителі мали змогу оглянути виставку декоративно-прикладного мистецтва, фото і художніх робіт своїх колег, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
 
Під час свята кращі працівники освітянської галузі області отримали почесні грамоти та премії облдержадміністрації та обласної ради. 
 
Начальник профільного управління Олександр Пастовенський оголосив рейтинг області за показниками роботи галузі освіти у 2012 році.
 
Найкраще протягом року працювали заклади освіти Бердичівського, Коростишівського та Черняхівського районів. На другому місці – місто Житомир та Житомирський район, на третьому – місто Новоград-Волинський та Новоград-Волинський район. 
 
Нагадаємо, День працівників освіти, або День Учителя, щорічно відзначається в Україні у першу неділю жовтня. 
 
На освітянській ниві Житомирщини сьогодні трудиться 28 тисяч педагогів, серед них 151 заслужений вчитель України та заслужений працівник освіти України.
 
Більше трьох тисяч освітян нагороджені медалями Антона Макаренка, Василя Сухомлинського, Софії Русової, знаком «Відмінник освіти України». Навчальний процес та наукову діяльність у вищих навчальних закладах забезпечують 104 доктори та 890 кандидатів наук. 
 
Previous articleНа пачках сигарет в Україні з\’являться страшні картинки
Next articleУкраїнці зможуть отримувати американські візи на 10 років

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here