Home Освіта Новий навчальний рік у Брусилівській гімназії: сучасна медіатека, оновлені кабінети математики і...

Новий навчальний рік у Брусилівській гімназії: сучасна медіатека, оновлені кабінети математики і географії

96

 3 вересня до Брусилівській гімназії діти пішли із задоволенням. Адже на них чекала не лише святкова лінійка, а й нова медіатека.

270 учнів навчального закладу отримуватимуть нові знання на уроках та користуватимуться сучасною медіатекою. Smart-бібліотека у гімназії оснащена мультимедійним комплексом, 5 ноутбуками, принтером та швидкісним Інтернет-зв’язком. Тут школярі зможуть користуватися комп’ютерами, проводити засідання дискусійних клубів, грати в інтелектуальні ігри.

 

Заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута привітав з початком нового навчального року під час святкової лінійки учнів та педагогів Брусилівської гімназії, а також оглянув відремонтовані за проектом ОДА природничі та математичні кабінети.

 

За словами директора Брусилівської гімназії Олександра Нікітчина, в цих класах замінили покриття підлоги, пофарбували стіни, вирівняли стелю, зробили нове освітлення. Кабінет географії пофарбували в персиковий колір, а математики – в лимонний.

 

У Брусилівській гімназії цього року до першого класу прийшло 27 учнів, які навчатимуться за стандартами Нової української школи. Навчальний заклад ще минулого року оновив парти в кабінеті початкової школи. Тепер першачки навчатимуться за зручними та яскравими партами-трансформерами.

 

 

 

 

 

 

 

                        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here