Головна sport Обласний ліцей для обдарованих дітей хочуть перепрофілювати на спортивний, але батьки проти

Обласний ліцей для обдарованих дітей хочуть перепрофілювати на спортивний, але батьки проти

843
0

Житомирський обласний ліцей для обдарованих дітей хочуть перейменувати на Житомирський обласний спортивний ліцей. Однак частина батьків виступають проти.

Рішення щодо зміни назви розглядатимуть 30 листопада на позачерговій сесії обласної ради.

Жителька села Ігнатпіль Олена Федорчук обурюється такою ініціативою влади:

“З нього хочуть зробити спортивний ліцей, хоча спортивних секцій, спортшкіл, ліцеїв вистачає в області. Для обдарованих дітей з сільської місцевості він єдиний, де вони можуть отримувати високоякісні знання. Батьки категорично проти такого рішення”.

Проти перейменування і пеперофілювання закладу виступають і в самому ліцеї.

Про це повідомила журналістка Олена Галагуза на своїй сторінці у Фейсбук:

“Ліцей для обдарованих дітей обурюється проєктом рішення обласної ради щодо реорганізації. Голова ради, якого ще називають бьюті-менеджером через його попередній досвід роботи, не чекав бурхливої реакції батьків учнів, колективу. Цікаво, що бьюті-менеджер буде говорити цього разу. Це грандіозний скандал в освіті регіону. І якщо діячі, які тишком вирішили утнути з ліцею, не розуміють наслідків ідеї-фікс, то як вони можуть говорити про розвиток та реформи?”.

Згідно із проєктом оновленого статуту закладу, головними його завданнями будуть пошук і відбір спортивно обдарованих дітей і молоді, підготовка спортсменів з олімпійських видів спорту; всебічний розвиток, виховання і соціалізація особистості; забезпечення, організація та проведення інтенсивного та високоефективного навчально-тренувального процесу та ін.

Батьки ліцеїстів ліцею зазначають, що їх поставили перед фактом, ні з закладом, ні з батьківським комітетом із цього приводу не консультувалися.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here