Home Освіта Пробне ЗНО пройшло 3 тисячі абітурієнтів

Пробне ЗНО пройшло 3 тисячі абітурієнтів

96

Близько 3 тисяч абітурієнтів пройшли безкоштовне пробне тестування з української мови та літератури у Житомирському державному університеті імені Івана Франка.

8 грудня у Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбулось пробне безкоштовне тестування з української мови та літератури.

Як повідомляє прес-центр університету, уже другий рік поспіль ЖДУ імені Івана Франка для абітурієнтів міста та області проводить пробне безкоштовне тестування з української мови та літератури.

Це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає їм можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, і ще один спосіб підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.

Тестування розроблено на базі завдань, які входили до тестів минулих років. Також добірка завдань з предметів укладена з урахуванням технічних характеристик тестів ЗНО.

Це означає, що формати завдань, час на їх виконання, а також схема їх оцінювання відповідають вимогам, які висуваються до тестів ЗНО.

Важливо, що під час тестування абітурієнти можуть не лише потренуватися у виконанні тестових завдань, а й визначити рівень своєї підготовки з предметів тестування.

Адже ключі до тестів видаються  їм  одразу після завершення виконання завдань.

Відтак,  знаючи максимальний бал  за виконання тестового завдання, а також помилки, абітурієнти можуть зробити висновок про рівень своєї підготовки та побачити, з яких розділів програми предмета ще треба попрацювати.

Головна мета проведення такого тестування – ознайомити майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання та  тестовими технологіями під час виконання тестових завдань, а також  надати можливість психологічно адаптуватися до умов проведення тестування.

Цього року, як і минулого,  у безкоштовномупробному тестуванні з української мови та літератури у ЖДУ імені Івана Франка взяло участь близько 3 тисяч осіб.

«Приємно, що значна частина випускників, які пройшли у нас пробне тестування і показали високий бал, приходять до нас навчатися. Таке тестування для абітурієнтів – не лише відтворення умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань, а й чудова нагода ознайомитися з університетом, його професорсько-викладацьким складом та студентами різних курсів, які у день проведення пробного тестування виконують функції, відповідно, старшого інструктора та його помічника», – прокоментував ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here