Home Освіта Районна бібліотека отримала доступ до мережі Інтернет

Районна бібліотека отримала доступ до мережі Інтернет

91
У Романівській районній  бібліотеці для дорослих відкриють пункт публічного доступу до інтернету.
 
Відтепер мешканці смт. Романів зможуть безкоштовно пройти курси комп’ютерної грамотності, надсилати і отримувати електронну пошту, спілкуватися у програмі «Скайп», скористатися веб-ресурсами для пошуку роботи чи потрібних послуг, доступу до інформації органів влади і соціальних служб.
 
У ході урочистостого відкриття пункту буде презентовано, як телефонувати колегам за допомогою «Скайпу» в інші міста та за кордон, надсилати повідомлення електронною поштою, шукати друзів та однокласників через соціальні мережі.
 
Бібліотека отримала комплекти комп’ютерного обладнання і підключилася до всесвітньої мережі в результаті перемоги у конкурсі програми «Бібліоміст».  Вона стала однією із понад тисячі сучасних бібліотек, які вже надають послуги і реалізовують проекти розвитку місцевих громад на основі інформаційних технологій.
 
В рамках програми «Бібліоміст» корпорація Microsoft безкоштовно передасть публічним бібліотекам України програмне забезпечення на суму близько 9 мільйонів доларів США. Наразі за програмою «Бібліоміст» модернізовано понад 1 000 публічних бібліотек. До кінця 2012 року їхня кількість зросте до 1 630.
 
Кожна централізована бібліотечна система отримала до 15 комп’ютерів з веб-камерами і навушниками для аудіо- та відеозв’язку, а також до чотирьох комплектів принтерів, сканерів і роутерів. Бібліотекарі пройшли спеціалізоване навчання і можуть надавати фахові консультації відвідувачам.  
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here