Home Освіта Роботу студентів ЖДУ імені Івана Франка відзначила генеральна дирекція Міжнародного дитячого центру...

Роботу студентів ЖДУ імені Івана Франка відзначила генеральна дирекція Міжнародного дитячого центру «Артек»

203

Днями ректор нашого університету Петро Саух отримав лист від керівництва Державного підприємства України Міжнародного дитячого центру «АРТЕК».

Протягом літнього періоду 2012 року у Міжнародному дитячому центрі «Артек», який є візитною карткою організації дитячого відпочинку в Україні, було оздоровлено понад 15 тисяч дітей з 54 країн світу. Артеківське літо стало для них радісним та щасливим святом, яке створювала велика артеківська команда педагогів дитячих таборів. Значний внесок в успіх літа додали студенти з 30 вузів України, які проходили практику в МДЦ «Артек». Праця студентів ЖДУ імені Івана Франка відзначена дирекцією цього Міжнародного дитячого центру.

 «Від імені Генеральної дирекції ДПУ «МДЦ «Артек» висловлюємо Вам щиру подяку за сумлінну працю студентів Житомирського державного університету імені Івана Франка влітку 2012 року у дитячих таборах МДЦ «Атрек».

Особлива подяка студентам:

Тарасу Чумаку – педагогу-організатору дитячого табору «Кипарисний»;

 Оксані Бондар, Ірині Шаповал, Ірині Мілашевській – педагогам організаторам дитячого табору «Лісний»;

 Станіславу Малишу – педагогу-організатору дитячого табору «Річний»;

 Артему Трику – педагогу-організатору дитячого табору «Янтарний», – йдеться у листі.

Також Генеральна дирекція ДПУ «МДЦ «Артек» сподівається на подальшу співпрацю з питань підготовки висококваліфікованих педагогічних кадрів і, що надбаний студентами ЖДУ імені Івана Франка досвід стане впевненим стартом до підкорення професійних вершин педагогічної майстерності.

Особливі слова подяки висловлюються викладачу кафедри дошкільного виховання та педагогічних інновацій, завідуючій студентським клубом Наталії Плотницькій за активну співпрацю та якісний відбір студентів для роботи в МДЦ «Артек».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here