Home Освіта Сьогодні в стартує Зовнішнє незалежне оцінювання

Сьогодні в стартує Зовнішнє незалежне оцінювання

121

Сьогодні, 3 червня, в Україні стартує Зовнішнє незалежне тестування для випускників та абітурієнтів, повідомляє Центр оцінювання якості освіти.

Зокрема, сьогодні відбудеться перше тестування з хімії, воно розпочнеться об 11:00, абітурієнтів пускатимуть з 10:15 до 10:50. Випускники напишуть тест за 2,5 години, в якому буде 60 завдань.

Примітно, що вперше учні отримають можливість 15-хвилинної перерви, під час якого фахівці будуть перевіряти факти порушень під час написання.

Нагадаємо, що для допуску до тестування потрібно мати при собі сертифікат ЗНО, паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті, а також запрошення-перепустку.

Крім того, в Центрі нагадали про заборону на використання засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою.

Як повідомлялося 30 травня, директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева розповіла про нововведення під час зовнішнього тестування цього року.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here