Home Освіта Студентки Житомирського агроуніверситету відзначилися на Всеукраїнських конкурсах наукових робіт

Студентки Житомирського агроуніверситету відзначилися на Всеукраїнських конкурсах наукових робіт

112

На базі  Київського національного торгівельно-економічного університету 23 березня відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит», у заключному етапі  якого взяло участь 40 учасників з 32 навчальних закладів країни.

Студентки четвертого курсу Житомирського національного агкроекологічного університету (спеціальність «Облік і оподаткування») Ольга Кузьменко та Вероніка Полянко за результатами представлених наукових досліджень на конкурсі зайняли третє місце. Таким чином, Кузьменко та Полянко проявили не лише активну участь, ініціативність та творчий підхід, але й підтримали імідж свого університету і спеціальності на всеукраїнському рівні. Про це повідомляє прес-служба навального закладу.

Ще троє студентів факультету ветеринарної медицини ЖНАЕУ –  Юлія Патока, Вероніка Кужелюк і Юлія Нікітіна під керівництвом доцентів Світлани Володимирівної Фурман, Діни Володимирівної Лісогурської,  Павла Вікторовича Ковальова, вибороли третє загальнокомандне місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з ветеринарної медицини. Цей конкурс відбувся  24 березня у Дніпропетровському державному аграрно-економічному університеті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here