Головна Освіта Студентська їдальня ЖДТУ: асортимент, ціни, відгуки відвідувачів. ВІДЕО

Студентська їдальня ЖДТУ: асортимент, ціни, відгуки відвідувачів. ВІДЕО

69
0

Що полюбляють студенти, скільки витрачають на обіди і який асортимент страв пропонують студентські їдальні? Журналісти Першого житомирського інформаційного порталу з власною «ревізією» побували в оновленій їдальні Житомирського державного технологічного університету – поспілкувалися із керуючою та відвідувачами.

Ціна салатів – від 4 гривень, за компот із сухофруктів – 3 гривні, ще 50 копійок за хліб, рибні страви – 16-18 гривень, вареники – за 8-12 гривень, а відбивна – за 13 гривень.

Котлети можна обрати за 11 гривень, а можна і за 15, млинці із різними начинками – 8-10 гривень, а сирники – 15 гривень, картопляні зрази – 7-10 гривень.

Порція картоплі – 4 гривні, рис, борщ і макарони – також по 4 гривні, гречка – 5 гривень. Також є булочки і десерти.

На великій перерві у їдальні збирається черга. Студенти кажуть, що ходять сюди щодня. За один раз набирають страв на 20-25 гривень. Цю інофрмацію підтверджують і співробітниці їдальні. Середній чек відвідувача – до 30 гривень.

Усі страви готуються безпосередньо у день продажу. Вже о 9 ранку тут можна поснідати. Їдальня працює до 15.00. Сюди ходять не лише студенти, але й викладачі та співробітники ЖДТУ. Заходив також ректор, – зізнається керуюча їдальнею.

Детальніше про все це у відеосюжеті.

Юлія ДЕМУСЬ
Відео Ірина Козіянчук, Сергій Борейко

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here