Home Освіта Табір ”Супутник” цього літа буде працювати у 4 зміни

Табір \”Супутник\” цього літа буде працювати у 4 зміни

150
Цього літа вперше табір "Супутник" прийматиме дітей в 4 зміни.
 
Починаючи з 28 травня кожну зміну відпочиватиме по 200 дітей. Для цього провели повну реконструкцію найстарішого приміщення табору.
 
При підготовці до літнього відпочинку було повністю замінено двері й всі вікна на пластикові, обладнано санітарно-гігієнічні кімнати, повідомляє управління по зв’язках з громадськістю. 
 
Діти харчуватимуться 6 разів на добу. Ціна харчування на одну дитину зросте до 38 грн. Для порівняння у 2010 році – харчування було 3-х разове, у 2011 році – 6-ти разове – 32 грн. на дитину.
 
У таборі також планується 3 рази на тиждень відвозити дітей для організованого купання на річку Тетерів у Гідропарк. Вартість путівки визначиться після торгів 24 травня поточного року.
 
Як зауважив міський голова Володимир Дебой, вперше в цьому році табір зможе працювати узимку, приймаючи дітей на відпочинок та запрошуючи на змагання, фестивалі з інших міст команди, групи, колективи.
 
Крім того, впродовж червня у місті будуть працювати 24 пришкільних табори, в яких планують оздоровити 1440 дітей. 
 
Вперше безкоштовно зможуть відвідувати ці табори діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, бездоглядні діти, з багатодітних сімей, 30 % знижки матимуть діти, потерпілі внаслідок Чорнобильської катастрофи, талановиті діти. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here