Home Освіта Тетерівські школярі тріумфували на Фестивалі дружин юних пожежних

Тетерівські школярі тріумфували на Фестивалі дружин юних пожежних

162

31 травня Фестиваль дружин юних пожежних підбив підсумки профілактичної роботи помічників рятувальників – команд юних пожежних, що діють при загальноосвітніх навчальних закладах Житомирщини. Упродовж двох місяців діти демонстрували знання з питань пожежно-рятувальної справи та основ безпечної поведінки у міських, районних та зональних відбіркових етапах Фестивалю. Захід відбувся у рамках святкування Дня захисту дітей.

За допомогою співу, гумору, танцю та літературно-музичних композицій 4 найкращі команди області представили на розсуд журі домашнє завдання на тему «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй!», а також змагалися в інтелектуальному конкурсі капітанів. Кожна команда намагалася не тільки розвеселити глядачів, а й максимально розкрити задану тему.

За підсумками проведених змагань тріумфаторами стала команда «Тетерів» Тетерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тетерівської об’єднаної територіальної громади, яка посіла І-місце. Наступними виявились учасники під назвою «Малиновий джем» ЗОШ №17 м. Бердичів та відповідно бронзу отримали дюповці команди «220» Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ст. №10.

Приємною несподіванкою стала у фойє виставка дитячих робіт декоративно-прикладної творчості та малюнків на протипожежну тематику. А вже авторів цих же робіт, які перемогли в обласному та Всеукраїнському етапах конкурсу дитячої творчості під назвою "Безпека в житті – життя в безпеці" було нагороджено офіційно на сцені цінними подарунками та грамотами.

Усі команди отримали почесні грамоти, кубки та подарунки.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here