Головна Освіта Цього року вчителі отримають 20% надбавку

Цього року вчителі отримають 20% надбавку

106
0
Міський бюджет 2012 є соціально орієнтованим, стверджує мер Житомира Володимир Дебой. За його словами, у порівнянні з минулорічним, загальний кошик збільшено на 125 мільйонів гривень. Усім працівникам бюджетної сфери обіцяють зростання зарплат на 32%. А педагогічним кадрам ще й надбавку за престижність професії:

"Всім педагогічним працівникам за престижність професії – надбавка 20%. Ми завжди дуже дякуємо вчителям, хвалимо їх, але на оплаті це не відображається. Тому держава і місто спрямували 20% надбавки для педагогічних працівників за престижність праці" – зазначає Володимир Дебой і додає, що вперше за багато років у міському бюджеті закладено 50% надбавку до окладу вчителям за зразкове виконання ними педагогічних обов’язків. 
 

Крім того, медичним працівникам у 2012 році надаватиметься матеріальна допомога у розмірі посадового окладу під час відпустки. В обласному центрі в 7 разів збільшено фінансування медичних препаратів для служби швидкої допомоги. Бюджет розвитку міста також збільшено на 10 мільйонів – повідомив міський голова Житомира під час прямого ефіру на "Житомирській хвилі"

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here