Home Освіта У Новоград-Волинському районі продовжують роботи з реконструкції садочка за кошти ДФРР

У Новоград-Волинському районі продовжують роботи з реконструкції садочка за кошти ДФРР

137

На відкриття оновленого дитячого садочку у селі Гульськ Новоград-Волинського району чекають усі: і діти, і батьки, і вихователі, і вся громада. Основні будівельні та ремонтні роботи вже проведені, залишилося облаштувати подвір’я ДНЗ та облаштувати простір новими меблями.

Про це розповідає сільський голова Гульську Лариса Добровольська. Садочок ще не повністю укомплектований меблями, вони замовлені, але ще чекають на доставку.

«Вже поклали доріжки на територію садочку, зробили огорожу. Сьогодні встановлюють ворота та хвіртку. На днях повинні привезти та змонтувати дитячі ігрові майданчики», – зазначає Лариса Добровольська.

Нагадаємо, що дитячий садок у с. Гульськ реконструюють за кошти ДФРР. Загальна вартість об’єкту – 5,6 млн грн. ДНЗ розрахований на 56 дітей, які навчатимуться у 4 групах: яслі, молодша, середня та старша.

Під час реконструкції садочка утеплили та пофарбували фасад будівлі, зробили внутрішні роботи, пофарбували стіни, облаштували санвузли, провели опалення від котельні на твердому паливі від Гульської ЗОШ, провели каналізацію та воду, підключили електрику.

Читайте також: Яскраво та функціонально: в Олевському районі відкрили сучасний ліцей.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here