Home Освіта У школах Житомирщини ”вичислятимуть” прогульників

У школах Житомирщини \”вичислятимуть\” прогульників

96
0
Коростенську міську школу №2 очікує шкільний експеримент. В ній введуть електронну пропускну систему. Завдяки цьому нововведенню батькам буде доступна інформація про те, коли їх дитина увійшла до школи та покинула її.
 
Крім того, дізнатися про це вони зможуть в освітній установі або за допомогою sms-повідомлень. Після установки системи, діти зможуть потрапити в школу  тільки з допомогою спеціальних електронних карток, пише Мій Коростень.
 
Електронна система спеціально створена для запобігання в навчальних закладах проникнення сторонніх. Контроль прогулів і запізнень учнів сприяє поліпшенню відвідуваності і, як наслідок, зростанню якості знань.   
 
Як розповіла директор закладу Оксана Кузнєцова, ця система дуже добра річ для школи, електронну систему контролю доступу треба поширити на всі школи міста. Батькам дуже важливо знати, де в навчальний час знаходиться їхня дитина.
 
В  київських школах така система зустрічається майже в кожній другій. Всі дуже задоволені. Прогулів менше стало, діти відповідальніше до навчання ставляться. З однієї сторони це дуже зручно для школи та батьків, що стосується дітей — тут можна посперечатися.
 
Батькам ідея подобається: вони вважають, що так зможуть відстежити пересування своїх чад і проконтролювати, чи не прогулюють ті уроки. Та й заодно переконатися, про оцінки. А ось діти далеко не всі в захваті: на їхню думку, через систему пропуску хочуть обмежити їхню свободу. Деякі діти за своєю природою неуважні та розсіяні, тож якщо забув пропускну картку вдома, до школи вже не потрапиш.  
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here