Home Освіта У ЖДУ ім. І. Франка розпочався тиждень Інституту філології та журналістики. ВІДЕО

У ЖДУ ім. І. Франка розпочався тиждень Інституту філології та журналістики. ВІДЕО

134

 По-молодіжному та досить креативно відбулося відкриття тижня Інституту філології та журналістики в ЖДУ ім. І. Франка. Як розповідає один із організаторів заходу Андрій Мельник, наступні 5 днів в навчальному закладі мають бути надзвичайно насичені та цікаві як для студентів, так і для викладачів.

Андрій Мельник, голова студентського братства ННІ філології та журналістики: «Сьогодні перший день тижня факультету у нашому університеті. Це – арт-простір, тобто тут будуть проходити різні заходи направлені на сучасне мистецтво, музику, малювання тощо. Їх буде досить багато, кожного дня ми будемо організовувати для студентів. Зараз у нас відкриття: будуть грати музичні гурти, такі як "Retro21" та "Разом Ліпше". Завтра у нас буде два майстер-класи по фотографії та стріт-арту, які також будуть проводити відомі в Житомирі люди. Сьогодні у нас ще майстер-клас по малюванню, буде ще й кіновечір… Тобто, буде всього дуже багато».

Дирекція інституту одразу зголосилась підтримати ініціативу студентського активу щодо проведення свята саме у такому форматі, відійшовши від застарілих ідей.

Валерій Халін, директор ННІ філології та журналістики: «Інститут філології та журналістики вже не перший рік проводить такий захід. Це була ініціатива наших студентів, а позитивні студентські ініціативи ми завжди підтримуємо. Маса креативу, позитивних емоцій та гарних ідей. Так, досить неординарно. Ми не робимо цього в актовому залі, на кшталт старих заходів, які колись/десь були організовані та йшли "по накатаній". Зараз, воно цікаво, по-новому. Це подобається студентам, це подобається керівництву. Нам все підходить. Хай їм щастить у цьому».

«Підтримання студентських ініціатив та допомога у їх розвитку – ось головна ідея проведення подібних заходів у нашому Інституті філології та журналістики», – додає Валерій Халін.

Валерій Халін, директор ННІ філології та журналістики: «Мета – це розвиток. В першу чергу, це розвиток наших студентів. Студенти не закомплексовані, вони відчувають, що їх ініціативи підтримують, вони ростуть. А ми їх підтримуємо і будемо підтримувати».

Надія Ващенко, студентка 33 групи зізнається, що такі заходи надзвичайно необхідні, адже вони допомагають відволіктися від навчання та гарно провести час. Тому вона впевнена, що з контрольною роботою, яка запланована на першу пару, вона впорається неодмінно, адже натхнення, отримане від почутих пісень, допоможе їй.

Надія Ващенко, студентка: «Враження – тільки позитивні. Такі заходи допомагають студентам об’єднатися, це по-перше. А по-друге, ми відволікаємося від навчання, адже не тільки потрібно "зубрити" щось, відпочивати та розважатися (наприклад як сьогодні) також важливо. Знаєте, наразі, я відволікаюсь, а наступна пара – мене контрольна робота. Тому, цей захід мене надихає, і з новими позитивними враженнями я піду творити свою контрольну».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here