Home Освіта У Житомирі для учнів перших класів впроваджують проект «Нова українська школа»

У Житомирі для учнів перших класів впроваджують проект «Нова українська школа»

110

 Заступник департаменту освіти Світлана Ковтуненко розповідає, що Нова українська школа – це перш за все зручний освітній простір. Тому для  першокласників  Житомира закуплено нові шкільні меблі – зручні парти та стільці. Для організації  сучасного освітнього середовища у класи придбано мультимедійне обладнання та дидактичні матеріали.

Зокрема, магнітні абетки з української та іноземної мов, цифрові набори, набори для рахування, картки для природознавства, терези, мікроскопи, тощо.

У школі розповідають:

«У нашому розумінні нова українська школа – це нові підходи до навчання. Кожна дитина є індивідуальна, тому  намагаємось знайти підхід до кожного учня. Завдяки освітній реформі  ми виробляти особисту траєкторію успіху кожної дитини.» – директор ЗОШ №5 Жанна Кононенко.

В рамках впровадження нової освітньої реформи, усі вчителі перших класів міста пройшли дистанційні та очні  курси щодо впровадження нового Державного стандарту початкової освіти. Крім цього, освітян постійно залучені до різних форм підвищення професійного розвитку

Зокрема, для підвищення кваліфікації вчителів початкових класів відповідно до Концепції НУШ  долучилися: 

  • 2 тренера ( ЗОШ № 22,28);
  • 5 вчителів початкових класів ЗОШ № 8, 28 (10-денний семінар «STARTUP#Вчителі важливі», Київська Новопечерська школа);
  • 3 заступника та 4 вчителя (5-денний тренінг «Інклюзивний простір. Практичні кроки», м. Запоріжжя);
  • 2 вчителя пілотної ЗОШ № 28.

 Також було проведено семінар-практикум для директорів та заступників на базі пілотної  ЗОШ №28 ім. гетьмана Івана Виговського  «Підготовка до роботи в умовах Нової української школи»,  круглий стіл для заступників директорів «Педагогіка партнерства».  

Цього року у  Житомирі 123 перших класів, у яких навчається 3 754 дітей. Загалом у рамках реалізації державної політики у сфері реформування Закладів Середньої Освіти «Нова українська школа» було виділено 19 380 942,0 грн з них 12 050 502,0 грн ( 62%)  – із міського бюджету. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here